logo

Оцінка майна та технічні паспорти

(044)221 87 89

(097)999 12 99

(099)519 39 99

Експертна оцінка квартири в Києві і по всій Україні

Вторинний ринок нерухомості є одним з найбільш жвавих сегментів на ринку нерухомості в Україні. Це пов'язано з переліком різних факторів. Одним з основних факторів є платоспроможність населення. Наприклад, покупка квартири з більшою площею в зв'язку з поповненням в сім'ї, або покупка меншою в цілях економії. Так само не менш важливим, є вартість квартир на первинному ринку нерухомості, так як вона набагато вище, в рамках одного району, ніж на вторинному. Житло - це вкладення з мінімальними ризиками. З цієї причини люди вкладаються для захисту своїх грошових коштів та мінімізації ризиків своїх вкладів. Оцінка квартир є невід'ємною частиною висновку угод. Адже щоб продати або купити необхідно розуміти «А скільки ж воно коштує?». Наші фахівці готові із задоволенням вам в цьому допомогти!

Оцінка вартості квартири виконується фахівцями нашої Компанії протягом 1-2 днів в залежності від місцезнаходження такої квартири. Також передбачена прискорена процедура оцінки протягом 3-х годин з моменту надання необхідних документів та оплати послуг. Наші фахівці мають великий досвід оцінки об'єктів даного типу.

Як оцінити квартиру

Процедура оцінки наступна:

 1. Клієнт надає документи для виконання оцінки квартири, перелік документів доступний в розділі «Перелік документів для оцінки квартири». Ви можете вибрати зручний для вас варіант:
 2. a) надати нашому співробітнику оригінали або копії документів (для виконання оцінки потрібні тільки копії документів);
 3. b) відправити скановані копії документів по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 4. Експертом проводітсявиезд на об'єкт і фото фіксація цього об'єкта.
 5. Укладаємо договір.
 6. Співробітники нашої компанії виконують попередній розрахунок, зв'язуються з Вами і узгоджують результат.
 7. Наші фахівці оформляють звіт про оцінку відповідно до вимог Національних Стандартів, Міжнародних стандартів та законодавства України.

Ви можете забрати оригінал звіту в нашому офісі: м Київ, вул. Саксаганського, 61/17, оф. 5, або замовити доставку. Ми готові відправити Вам звіт в будь-який день тижня з допомогою служби доставки.

оцінка квартир

Для того, щоб розрахувати вартість квартири використовується порівняльний підхід оцінки, за допомогою якого визначається «ринкова вартість». Фахівці проводять порівняльний аналіз продажів / пропозицій на ринку нерухомості.

При аналізі для порівняння вибираються квартири в районі Вашого об'єкту, з такою ж кількістю кімнат, в будинку аналогічного / ідентичного типу, після чого застосовуються коригування на поверх, стан (рівень обробки, наявність ремонту), а також на торг і ін.

При розрахунку велику роль, так само грає мета оцінки, так як різні цілі приховують в собі різні нюанси щодо коригуючих коефіцієнтів.

Якщо у Вас залишилися питання «Як оцінити вартість квартири», Ви можете зв'язатися з нами за телефоном (044) 221-87-89, (097) 999-12-99 або (099) 519-39-99. Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь вам на будь-які питання.

Скільки коштує оцінка квартири

Вартість оцінки квартири від 250 грн., Вартість послуг залежить від наступних факторів:

 1. складність об'єкта, а так само їх кількість;
 2. термін виконання роботи
 3. мета оцінки;
 4. особисті побажання клієнта по додаткових опцій в конкретному проекті (доставка звітів з нашого боку і т.д.)

Вартість послуг

Ціль оцінки

Ціна, грн. без НДС

1

Купівля-продаж

от 250

2

дарування

от 250

3

Спадщина

от 250

4

Суд

от 600

5

Банк

от 600