logo

Оцінка майна та технічні паспорти

(044)221 87 89

(097)999 12 99

(099)519 39 99

Експертна оцінка землі

Земля є головною цінністю будь-якої держави. З цієї причини дуже важливо коректно проводити всі операції пов'язані з нею, так як операції пов'язані з землею контролюються державою і вимагають максимальної точності. Наші експерти мають великий досвід в оцінці даного типу майна. Нормативна оцінка землі вимагає виконання наступних дій:

1) Максимальна надання всіх документів та іншої інформації від замовника;

2) Граничну уважність експерта який робить роботу (враховувати всі нюанси, пов'язані з оцінюваним ділянкою);

3) Детальне вивчення ринку подібних ділянок.

Експерти нашої компанії готові оцінювати землю не тільки якісно але і в зручні для вас терміни. Оцінка вартості землі проходить за наступним алгоритмом:

1) Надання даних замовником і їх обробка експертом;

2) Підписання договору з юридичною або фізичною особою;

3) Виїзд на об'єкт і фотофіксація;

4) Попередній розрахунок і узгодження результату з замовником;

5) Написання та видача звіту про оцінку.

Незалежна оцінка землі

Оцінка земельної ділянки має ґрунтуватися виключно на ситуацію ринку країни, області, району. Основним ціноутворюючим фактором для подібного роду об'єктів є місце розташування. Другим але не менш важливим фактором утворення вартості є призначення земельної ділянки. Кожен регіон країни має свій попит і свою пропозицію на земельні ділянки. Відповідно в кожному регіоні своя потреба землі конкретного призначення. Так само кожен вид призначення земельної ділянки має ряд критеріїв, яким він повинен відповідати для його максимально ефективного використання. Наприклад, комерційна земля повинна бути фасадною, мати поруч з собою жваву місцевість і бажано розвинену інфраструктуру, в той час як житлова навпаки повинна бути в екологічно розвиненою зоні з мінімальним шумом. Так само важливим фактором є грунт даної місцевості. Тому як, наприклад, ведення сільського господарства на піщаних ділянках вимагає додаткових витрат або ж будівництво торгово-розважального центру на узліссі. І в 1 і в 2 випадку набагато доцільніше змінити призначення земельної ділянки.

Експертиза земельних ділянок

Оцінка ділянки землі не може проводитися без детальної експертизи. Експерт при виїзді на об'єкт повинен враховувати всі аспекти: місце розташування в рамках населеного пункту, фасадність, бонітет земельної ділянки (якість грунту), наявність комунікацій, поліпшень, прав на землю (правовстановлюючі документи). Власне це і називається повною експертизою земельної ділянки. З огляду на всі перераховані вище критерії експерт може з легкістю провести грошову оцінку землі (розрахунок грошового еквіваленту земельної ділянки).

Підведемо підсумок! Оцінка вартості земельної ділянки є одним з найбільш вимогливих видів оціночних робіт. Так само оцінка даних об'єктів є досить затребуваною.