logo

Оцінка майна та технічні паспорти

(044)221 87 89

(097)999 12 99

(099)519 39 99

Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості, здійснюють професійні оцінювачі, об'єктом оцінки можуть бути: квартира (частина квартири), кімната в гуртожитку, будинок (частина будинку), домоволодіння, таунхаус, паркінг, гараж, комерційна нерухомість.

В залежності від мети оцінки та стан об'єкта оцінки наші оцінювачі визначають методичний підхід, за допомогою якого буде здійснюватися оцінка.

У будь-якому випадку до уваги беруться наступні фактори: місце розташування об'єкта нерухомості, площа (загальна і житлова), відстань від центру населеного пункту, інфраструктура, планування, стан обробки, тип будинку, поверх/поверховість.

Оцінка квартири

Експертна оцінка квартири в Києві і по всій Україні

Вторинний ринок нерухомості є одним з найбільш жвавих сегментів на ринку нерухомості в Україні. Це пов'язано з переліком різних факторів. Одним з основних факторів є платоспроможність населення. Наприклад, покупка квартири з більшою площею в зв'язку з поповненням в сім'ї, або покупка меншої в цілях економії. Так само не менш важливим, є вартість квартир на первинному ринку нерухомості, так як вона набагато вище, в рамках одного району, ніж на вторинному. Житло - це вкладення з мінімальними ризиками. З цієї причини люди вкладаються для захисту своїх грошових коштів та мінімізації ризиків своїх вкладів. Оцінка квартир є невід'ємною частиною висновку угод. Адже щоб продати або купити необхідно розуміти «А скільки ж воно коштує?». Наші фахівці готові, із задоволенням, вам в цьому допомогти!

Оцінка вартості квартири виконується фахівцями нашої Компанії протягом 1-2 днів в залежності від місцезнаходження такої квартири. Також передбачена прискорена процедура оцінки протягом 3-х годин з моменту надання необхідних документів та оплати послуг. Наші фахівці мають великий досвід оцінки об'єктів даного типу.

Як оцінити квартиру Процедура оцінки наступна:

 • Клієнт надає документи для виконання оцінки квартири, перелік документів доступний в розділі «Перелік документів для оцінки квартири». Ви можете вибрати зручний для вас варіант:
 • Надати нашому співробітнику оригінали або копії документів (для виконання оцінки потрібні тільки копії документів);
 • Відправити скановані копії документів по електронній пошті на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Експертом проводиться виїзд на об'єкт і фото фіксація цього об'єкта.
 • Укладаємо договір.
 • Співробітники нашої компанії виконують попередній розрахунок, зв'язуються з Вами і узгоджують результат.
 • Наші фахівці оформляють звіт про оцінку відповідно до вимог Національних Стандартів, Міжнародних стандартів та законодавства України.

Ви можете забрати оригінал звіту в нашому офісі: м Київ, вул. Саксаганського, 61/17, оф. 5, або замовити доставку. Ми готові відправити Вам звіт в будь-який день тижня з допомогою служби доставки.

Оцінка квартир

Для того, щоб розрахувати вартість квартири використовується порівняльний підхід оцінки, за допомогою якого визначається «ринкова вартість». Фахівці проводять порівняльний аналіз продажів / пропозицій на ринку нерухомості.

При аналізі для порівняння вибираються квартири в районі об'єкту оцінки, з такою ж кількістю кімнат, в будинку аналогічного / ідентичного типу, після чого застосовуються коригування на поверх, стан (рівень обробки, наявність ремонту), а також на торг і ін.

При розрахунку велику роль грає мета оцінки, так як різні цілі приховують в собі різні нюанси щодо коригуючих коефіцієнтів.

Якщо у Вас залишилися питання «Як оцінити вартість квартири», Ви можете зв'язатися з нами за телефонами (044) 221-87-89, (097) 999-12-99 або (099) 519-39-99. Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь вам на будь-які питання.

Скільки коштує оцінка квартири Вартість оцінки квартири починається від 250 грн., вартість послуг залежить від наступних факторів:

 • складність об'єкта та їх кількість;
 • термін виконання роботи;
 • мета оцінки;
 • особисті побажання клієнта щодо додаткових опцій в конкретному проекті (доставка звітів з нашого боку і т.д.)

Вартість послуг

Ціль оцінки Ціна, грн. без НДС
1 Купівля-продаж от 250
2 дарування от 250
3 Спадщина от 250
4 Суд от 600
5 Банк от 600

Оцінка будинку

Ринок нерухомості країни ще зовсім недавно перебував в легкому застої. Це було пов'язано з важкою ситуацією в країні. Але на щастя застій був не довгим і даний сегмент ринку зрушився з місця досить скоро. Даний факт говорить про те що економіка країни більш менш стабілізувалася.

Оцінка житлової нерухомості знову стала популярним напрямком на консалтинговому ринку. Багато людей купують, продають, здають і беруть в оренду житло. Наша компанія так само надає цю послугу. Ми гарантуємо швидку і якісну оцінку вартості вашого будинку.

Оцінка вартості будинку, як і оцінка інших видів майна, має свою процедуру:

 • Забезпечення замовником і вивчення правовстановлюючих документів;
 • Виїзд оцінювача на об'єкт, огляд і фотофіксація (для підтвердження наявності об'єкта та його технічного стану);
 • Попередній розрахунок вартості і узгодження із замовником а також користувачем роботи (іноді це різні особи);
 • І нарешті видача звіту.

Що ж таке незалежна оцінка будинку?

Слово «незалежний» в даному випадку виступає як показник того, що оцінка робиться виключно в рамках нормативної бази, що передбачає розрахунок виключно РИНКОВОЇ вартості. Цей факт гарантує нашим клієнтам укладання вдалої угоди.

Крім проведення оціночних робіт ми так само завжди готові проконсультувати наших клієнтів з питання: «А скільки ж може коштувати даний будинок?» І «як його найефективніше використовувати».

Незалежна експертиза будинку «що це таке?» Експертиза будинку це вивчення всіх його як негативних так і позитивних аспектів, а саме:

 • Місце розташування;
 • Технічний стан;
 • Додаткові умови які можуть мати місце в ході інспекції об'єкта.

Даний процес дає можливість експерту мати повне уявлення про об'єкт щоб правильно і максимально точно оцінити вартість будинку, так як всі перераховані вище фактори впливають на вартість об'єкта. В даному випадку від клієнта вимагається надання повного доступу експерта до оцінюваного об'єкту. Після предосавленія всієї потрібної інформації наші експерти допоможуть вам оцінити будинок і зроблять це швидко якісно а так само з великим задоволенням!

Скільки коштує оцінка будинку?

Вартість оцінки будинку залежить від декількох факторів:

 • Складність (специфіка) об'єкта;
 • Терміни виконання роботи;
 • Особисті побажання клієнта (надання додаткових послуг таких як доставка звітів і т.д.).

Більш детальна інформація представлена нижче у вигляді таблиці:

Строк Вартість, грн.
5 робочих днів 400
Термінова оцінка (1-2 дні) 450
Доставка звіту 50

Оцінка землі

Експертна оцінка землі

Земля є головною цінністю будь-якої держави. З цієї причини дуже важливо коректно проводити всі операції пов'язані з нею, так як операції пов'язані з землею контролюються державою і вимагають максимальної точності. Наші експерти мають великий досвід в оцінці даного типу майна. Нормативна оцінка землі вимагає виконання наступних дій:

 • Максимальне надання всіх документів та іншої інформації від замовника;
 • Граничну уважність експерта який робить роботу (враховувати всі нюанси, пов'язані з оцінюваним ділянкою);
 • Детальне вивчення ринку подібних ділянок.

Експерти нашої компанії готові оцінювати землю не тільки якісно але і в зручні для вас терміни. Оцінка вартості землі проходить за наступним алгоритмом:

 • Надання даних замовником і їх обробка експертом;
 • Підписання договору з юр. або фіз. особою;
 • Виїзд на об'єкт і фотофіксація;
 • Попередній розрахунок і узгодження результату з замовником;
 • Написання та видача звіту про оцінку.

Незалежна оцінка землі

Оцінка земельної ділянки має ґрунтуватися виключно на ситуацію ринку країни, області, району. Основним ціноутворюючим фактором для подібного роду об'єктів є місце розташування. Другим але не менш важливим фактором утворення вартості є призначення земельної ділянки. Кожен регіон країни має свій попит і свою пропозицію на земельні ділянки. Відповідно в кожному регіоні своя потреба землі конкретного призначення. Так само кожен вид призначення земельної ділянки має ряд критеріїв, яким він повинен відповідати для його максимально ефективного використання. Наприклад, комерційна земля повинна бути фасадною, мати поруч з собою жваву місцевість і бажано розвинену інфраструктуру, в той час як житлова навпаки повинна бути в екологічно розвиненою зоні з мінімальним шумом. Так само важливим фактором є грунт даної місцевості. Тому як, наприклад, ведення сільського господарства на піщаних ділянках вимагає додаткових витрат або ж будівництво торгово-розважального центру на узліссі. І в 1 і в 2 випадку набагато доцільніше змінити призначення земельної ділянки.

Експертиза земельних ділянок

Оцінка ділянки землі не може проводитися без детальної експертизи. Експерт при виїзді на об'єкт повинен враховувати всі аспекти: місце розташування в рамках населеного пункту, фасадність, бонітет земельної ділянки (якість грунту), наявність комунікацій, поліпшень, прав на землю (правовстановлюючі документи). Власне це і називається повною експертизою земельної ділянки. З огляду на всі перераховані вище критерії експерт може з легкістю провести грошову оцінку землі (розрахунок грошового еквіваленту земельної ділянки).

Підведемо підсумок! Оцінка вартості земельної ділянки є одним з найбільш вимогливих видів оціночних робіт. Так само оцінка даних об'єктів є досить затребуваною.