logo

Оцінка майна та технічні паспорти

(044)221 87 89

(097)999 12 99

(099)519 39 99

Технічний паспорт, розрахунок часток, висновки про можливість поділу (виділу)

Послуги з технічної інвнтаризації надаються високо кваліфікованими та досвідченими спеціалістами, які мають досвід роботи у даній галузі понад 10 років. В штаті нашої компанії наявні наступні спеціалісти: технік з інвентаризації нерухомого майна, інженер з інвентаризації нерухомого майна. Спеціалісти нашої компанії надають послуги з виготовлення технічних паспортів (на квартири, будинки, гаражі,  об’єкти комерційної та промислової нерухомості, ін.), внесення змін у технічну документацію, інвентаризації новозбудованих об'єктів, а також надають консультації з питань проведення технічної інвентаризації.

В яких випадках замовляється технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна:

  • прийняття  в  експлуатацію  завершених  будівництвом об`єктів, у тому числі  після  проведення  реконструкції  та капітального  ремонту;
  • проведення  державної  реєстрації  права  власності на об`єкт  незавершеного  будівництва;
  • проведення  державної  реєстрації  права  власності на об`єкт  нерухомого  майна,  що  утворився  в  результаті   поділу, об`єднання об`єкта нерухомого майна або виділення частки з об`єкта нерухомого майна;
  • в інших   випадках  -  за бажанням замовника.

З якою метою проводиться технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна:

з метою виконання обстежень, обмірів та визначення фактичної площі та об’єму. В результаті інвентаризації видається технічний паспорт.

Види технічної інвентаризації:

  • первинна технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна (інвентаризація, яка проводиться вперше);
  • поточна інвентаризаційно-оцінювальна робота для встановлення змін за певний період часу після первинної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.

Оформлення технічного паспорта є обов’язковим для введення в експлуатацію після реконструкції квартири, заміського будинку або нового побудованого будинку.

Технічний паспорт виготовляється відповідно до «Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна».

Строк виготовлення технічного паспорта: від 3-х календарних днів

Вартість: від 600 грн.

Строки та вартість визначаються індивідуально для кожного замовлення.

Перелік документів та строки виконання ви можете дізнатись за телефоном +38 097-999-12-99 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.